Facebook
Instagram
OFERTA

DetailKing Auto-Kosmetyka Jaworze
Powłoki ceramiczne i kwarcowe

Powłoki ceramiczne i kwarcowe.


Powłoki kwarcowe i ceramiczne to trwałe zabezpieczenie lakieru naszego samochodu. Zabezpieczenie lakieru tego rodzaju powłokami szczególnie zalecane jest w przypadku samochodów nowych oraz takich których lakier jest w bardzo dobrym stanie (np. swieżo po przeprowadzeniu korekty lakieru). W przypadku samochodów o zniszczonej powłoce lakierniczej zalecane jest wykonanie wcześniej korekty lakieru.

Tak zabezpieczony lakier, pozwoli nam cieszyć się jego nieskazitelnym wyglądam zdecydowanie dłużej. Powłoki kwarcowe oraz ceramiczne nie tylko chronią przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi, takimi jak promieniowanie UV, kwaśne deszcze, ptasie odchody, sól drogowa, pozostałości po owadach itp. Spowalniają brudzenie samochodu oraz ułatwiają jego późniejsze czyszczenie. Redukują powstawanie nowych zarysowań.

1.

Powłoka ceramiczna nadaje niesamowitej szklistości i głębi koloru lakierowi, a przy tym co najważniejsze - chroni przed zarysowaniami.

2.

Dzięki wyjątkowej gładkości powierzchni powłoki uzyskujemy efekt hydrofobowy, czyli odpychania wody wraz z zanieczyszczeniami.

Zobacz cennik