Facebook
Instagram

O Nas

DetailKing jest marką, która istnieje na naszym rynku od 2008 roku. Jesteśmy częścią międzynarodowego projektu DetailKing Group, którego działalność ma na celu zaspokojenie rosnących wymogów sektora sprzątającego i motoryzacyjnego.

Jesteśmy pasjonatami motoryzacji, staramy się aby każdy klient zostawiający w naszym studio samochód czuł że oddał auto w ręce fachowców z wieloletnim doświadczeniem.

Nasze realizacje

48

Usług

35

Miejsc

40

k+

Polubień

151

Ludzi

Auto detailing, to efektywna pielęgnacja auta, która sprawi, że samochód będzie wyglądał tak, jakby właśnie wyjechał z salonu.

W naszej ofercie posiadamy między innymi takie działania jak korekta lakieru, polerowanie reflektorów, pranie tapicerki, zabezpieczanie felg czy zabezpieczenie szyb oraz wnętrza samochodu.

W auto detailingu przykładamy dużą wagę do renowacji i późniejszej ochrony lakieru pojazdu. Nakładamy najlepsze i najtwardsze dostępne na ryku powłoki ceramiczne firmy 4nano z gwarancją do zabezpieczenia lakieru oraz innych powierzchni samochodu. W ramach auto detailingu nakładamy na lakier specjalne woski samochodowe, które nadadzą lakierowi gładkość i uwydatnią jego kolor.

Nasi Eksperci

Sebastian
Detailer

Krzysztof
Detailer